Paslauga
Pilates

„Po dešimties užsiėmimų jūs pajusite skirtumą, po dvidešimties – pamatysite, o po trisdešimties – turėsite visai naują kūną“ – J.H.Pilates.

Pilates mankšta – tai unikali sistema, susidedanti iš lėtų, koncentruotų, lankstumą gerinančių ir vidinius, giliuosius raumenis stiprinančių pratimų. Jau po kelerių treniruočių gerėja laikysena, tvirtėja raumenys, mažėja nugaros skausmai. Stiprinant vidinius, giliuosius pilvo bei nugaros raumenis, sukuriamas tarsi raumeninis korsetas, kuris saugo mūsų stuburą. Po šių treniruočių daugelis sako, kad jaučia kaip pagerėja laikysena, sumažėja skausmai nugaros, kaklo srityje, žmonės išmoksta geriau pažinti ir kontroliuoti savo kūną…

Ši mankšta tinka visiems: ir jauniems, ir vyresnio amžiaus, sportavusiems ar tik pradedantiems. Su trenerio pagalba pratimai bus parenkami tokie, kokie atitiks Jūsų galimybes. Treneris mielai pakonsultuos, kokius pratimus geriau atlikti esant kai kuriems negalavimams, turint stuburo, sąnarių, viršsvorio ar kitų problemų. Šie pratimai idealiai tinka ir žmonėms, turintiems padidintą kraujospūdį, ir tiems, kurie tiesiog nori sustiprinti raumenyną bei turėti lankstų, gražų kūną… Jaunas žmogus tol, kol lankstus, teigė J.H. Pilates!!!

Pilates mankštos – puikus įvadas į jogos praktiką.

Užsiėmimus veda Akvilė Bernotaitienė.

Tvarkarštis

Kauno jogos studijos tvarkarštis

Kainoraštis

Kauno jogos studijos užsiėmimų kainoraštis

Turite klausimų, dėl vykstančių treniruočių?

Susisiekite naudodamiesi kontaktų formą arba el. paštu