Paslauga
Nėščiųjų joga

Nėščiųjų joga – Joga nėščiosioms, tai nėra įprasta joga. Tai – ypatingai švelni ir lengva joga. Ji pritaikyta besilaukiančioms mamytėms viso nėštumo metu. Tai galimybė praktiškai išbandyti įvairias sveikas ir saugias padėtis, kvėpavimo ir atsipalaidavimo technikas, kurios leidžia pasijusti geriau ir patogiau viso nėštumo metu ir lengviau gimdyti.

Besilaukiančios moters organizme vyksta nauji pokyčiai ir reikia daug papildomos energijos. Vien subalansuoto maitinimo, vitaminų nepakanka. Joga – neišsemiamas energijos, sveikatos, dvasinės ramybės šaltinis ir jos teigiamas poveikis nėščiai moteriai abejonių nekelia.

Užsiėmimų metu stiprinsite raumenis, sveikatinsite sąnarius. Tai padės jums išlaikyti nėštumo metu pasikeitusį svorio centrą, paruošite kūną ne tik gimdymui, bet ir pogimdyminiam laikotarpiui. Kvėpavimo pratimai (pranajama) prisodrins Jūsų ir vaikelio kūnus deguonimi, gerins širdies darbą ir kraujotaką. Taip pat išmoksite gimdymui reikalingų kvėpavimo technikų bei kūno padėčių. Atsipalaidavimo pratimai bei meditacijos suteiks emocinio stabilumo, vidinės pusiausvyros, stiprinsite savo ryšį su mažyliu.

Ar nėštumas yra tinkamas laikas pradėti lankyti jogą, jei niekada jos nepraktikavote?

Tai vienas tinkamiausių laikų, nes tuo metu visas moters kūnas yra ypatingai jautrus ir atsakingas už augančią naują gyvybę, kuriai svarbu yra gera padėtis bei motinos gebėjimas atsipalaiduoti joje. Taip pat didelis dėmesys skiriamas kvėpavimo ritmui. Teisingas kvėpavimas leidžia pajusti ramybę ir stabilumą, kas yra labai svarbu šiuo laikotarpiu. Praktikuojant jogą, mokoma atpalaiduoti savo kūno įtampą, tokiu būdu jis įgauna daugiau erdvės, atsiranda laisvumo pojūtis. Jogą galima praktikuoti viso nėštumo laikotarpiu iki pat gimdymo.

Programos nėščiosioms metu vyksta:

– visapusiškas organizmo stiprinimas;

– raumenų elastingumo didinimas;

– judesių amplitudės gerinimas sąnariuose;

– taisyklingos laikysenos išlaikymo pozų praktikavimas;

– taisyklingos kūno mechanikos mokymas;

– jėgos stiprinimas;

– ištvermės gerinimas;

– aktyvaus atsipalaidavimo praktika;

– kojų ir rankų paruošimas būsimam krūviui;

– dubens dugno raumenų kontrolės didinimas bei tarpvietės elastingumo lavinimas;

– pilvo raumenų stiprinimas;

– raumenų įtampos juosmeninėje srityje mažinimas;

– specialių asanų (padėčių) atlikimas, kurios suteikia daugiau vietos augančiai gimdai ir vaisiui;

– atliekami profilaktiniai pratimai, esant nugaros skausmams, išsiskyrusių tiesiųjų pilvo raumenų, dubens dugno raumenų silpnumui. Dėmesys skiriamas ir į gimdymo metu reikalingų pozų bei kvėpavimo technikų treniravimą;

– skatinamas pozityvus emocinis nusiteikimas.

Joga nėščiosioms taip pat yra puiki galimybė prasiblaškyti nuo kasdieninės rutinos, praleisti laiką esamų ir būsimų mamyčių draugijoje, pasidalinti praktiniais patarimais, savo patirtimi bei pojūčiais.

Tvarkarštis

Kauno jogos studijos tvarkarštis

Kainoraštis

Kauno jogos studijos užsiėmimų kainoraštis

Turite klausimų, dėl vykstančių treniruočių?

Susisiekite naudodamiesi kontaktų formą arba el. paštu