Paslauga
Kūdikių ir mamyčių joga

Kūdikių ir mamyčių joga – tai didžiausia dovana, kurią gali padovanoti mylinti mamytė savo kūdikėliui. Šios pratybos labai stiprina ryšį tarp vaiko ir mamos, visapusiškai pagerina vaikelio vystymosi raidą.

Užsiėmimų metu yra ugdomi motoriniai įgūdžiai, kurie pateikiami kūdikiams priimtina linksma forma. Mamos ir vaikai mokosi pažinti bei valdyti savo kūną, stiprina motoriką, ugdo pusiausvyrą bei judesių koordinaciją, lavina judrumą bei lankstumą, stimuliuoja virškinimo sistemą.

Orientuota į: kūdikius nuo 3 – 12 mėn. + mama

Šių užsiėmimų metu siekiame:

  1. Stebėti kūdikio motorinę raidą, koreguoti – jeigu ji vėluoja, kadangi kiekvienas mėnuo kūdikiui yra aukso vertės.
  2. Lavinti mažylio pojūčius per lytėjimą, klausą bei regą. Per šiuos pojūčius mažylis geriausiai pažins jį supantį pasaulį ir priima jį kaip draugišką bei saugų.
  3. Atsižvelgiant į tam tikrus mažylio augimo tarpsnius mokysime juos taisyklingo atsisėdimo, vartymosi, ropojimo meno bei taisyklingo vaikščiojimo.
  4. Be abejo nepamiršime ir mamyčių, kurioms taip pat labai svarbu fiziškai sustiprėti po gimdymo. Taikysime koreguojančius pratimus siekiant išvengti kaklo, viršutinės pečių juostos įtampos, užkirsime kelią atsirandančiam nugaros skausmui.
  5. Pozityviąja joga stiprinsime vaiko ir mamos tarpusavio ryšį (didžiąją dalį užsiėmimų kūdikėliai mėgausis joga mamytės rankose), ugdysime pasitikėjimą savimi.
  6. Taikysime muzikos terapiją, kadangi pirmaisiais gyvenimo metais vaikutis išmoksta daugiausiai, sparčiausiai auga jo smegenys. Šiuo laikotarpiu formuojasi jo asmenybė, todėl visos intelektualinės investicijos yra itin reikšmingos.

Ko gali prireikti? Patogi, judesių nevaržanti apranga, sportinės avalynės nereikia. Kūdikėliai su bodžiukais, pėdkelnėmis (vasaros laikotarpiu su bodžiukais, kojinaitėmis).

Tvarkarštis

Kauno jogos studijos tvarkarštis

Kainoraštis

Kauno jogos studijos užsiėmimų kainoraštis

Turite klausimų, dėl vykstančių treniruočių?

Susisiekite naudodamiesi kontaktų formą arba el. paštu