Paslauga
Power yoga

Power yoga – Kalifornijoje gimusi Ashtanga jogos atšaka, kurios praktikoje vyrauja sekų (vinyasa) įvairovė, pasirinkimo laisvė, nauji atradimai apie save ir savo kūną, siekiant visapusiško fizinio, protinio ir dvasinio tobulėjimo.

Treniruočių programa sudaryta iš lėto tobulinti kūną nuo bazinių dalykų išmokimo iki galutinių akcentų sudėliojimo. Dominuoja pratimų įvairovė, pabuvę vienoje treniruotėje niekada nežinosite kas vyks kitoje. Tai neleis nuobodžiauti, duos iššūkį ir kūnui, ir protui.

Treniruočių metu naudojamos šios jogos technikos: kvėpavimo valdymas (pranayama), vidiniai užraktai (bandhos), organizmo valymo technikos (kriyas), atsipalaidavimas (shavasana), žvilgsnio koncentracija (drishti). Tai ir yra jogos išskirtinumas nuo kitų fizinio lavinimo metodų. Taip pat nepamirštamas raumenų stiprinimas, ištvermės lavinimas, lankstumo gerinimas – taip sprendžiamos šiuolaikinės sveikatos problemos, atsiradusios dėl per mažo fizinio aktyvumo, netaisyklingų stovėjimo ir sėdėjimo padėčių.

Nuolatinės treniruotės papildomos teminiais workshop’ais. Workshop’ų metu išdėstoma jogos anatomija, asanų gilinimo, taisyklingo atlikimo metodikos.

Savybės, kurių įgysite ,,Power108 yoga“ treniruotėse.

· Stiprūs raumenys

· Ištvermė

· Lankstumas

· Stipri širdies ir kraujagyslių sistema

· Taisyklingas kvėpavimas

· Supratimas apie kūno stipriąsias ir silpnąsias puses

· Vidaus organų sveikata

· Fizinė ir dvasinė pusiausvyra

· Vidinė ramybė

· Pasitikėjimas savimi

Užsiėmimus veda Akvilė Bernotaitienė, kurios metodika paremta Bryan Kest, David Swnson ir Jason Crandell mokymais.

Tvarkarštis

Kauno jogos studijos tvarkarštis

Kainoraštis

Kauno jogos studijos užsiėmimų kainoraštis

Turite klausimų, dėl vykstančių treniruočių?

Susisiekite naudodamiesi kontaktų formą arba el. paštu